Rice

Rice

Regular price
$4.00
Sale price
$4.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Rice 

While modifications may seem easy to accommodate, such requests compromise our menu and the efficiency of our service. In these unprecedented times, the demand for takeout often pushes our limits of efficiency. Kindly, please respect our menu.